Rekuperace

Řízené větrání s rekuperací Vám zajistí vynikající kvalitu vzduchu, příjemné vnitřní klima a dbá o Vaše zdraví a pohodlí. Objevte komfortní bydlení šetrné k peněžence i přírodě.

Jablotron Systém 21

Jablotron Systém 21 zajišťuje větrání, chlazení, topení a ohřev teplé vody pro novostavby. Propojené produkty nabízejí tepelný komfort s minimální energetickou spotřebou. Ovládání je snadné díky aplikaci MyJABLOTRON.

Futura

Rekuperační jednotka

CoolBreeze

Tepelné čerpadlo pro chlazení a ohřev vzduchu

Volta

Elektrokotel

Ambienta W

Ohřev teplé vody s tepelným čerpadlem

VarioBreeze

Zónové větrání

Sjednat cenovou nabídku

Systém ovládání

Snadné ovládání pomocí Alfa ovladače nebo pohodlně odkudkoliv z mobilní aplikace MyJABLOTRON.

Vidím. Chápu. Ovládám. Alfa.

Elektronický inkoust příjemný pro oči

Integrované senzory hlídají prostředí

Okamžitě vím, že systém vyžaduje pozornost

Můžu snadno použít i ve starší instalaci

Stáhněte si mobilní aplikaci MyJABLOTRON a mějte perefektní přehled o Vašem domově vždy po ruce.

Poznejte další chytrá řešení

FUTURA

Jednotka Jablotron Futura opravdu ukáže, co umí, především v zimě, tedy v období, kdy je rekuperace nejvíce zapotřebí, a to minimalizací energetické spotřeby. Díky jedinečné konstrukci, která dokonale využívá fyzikálních zákonů, funguje jednotka i za silných mrazů bez jinak nezbytného předehřevu a bez rozvážení ventilátorů.

AMBIENTA W

Ohřívač vody Jablotron Ambienta W využívá přirozenou a levnou akumulaci energie ve vodě. Zásobník má vestavěné tepelné čerpadlo, které zajišťuje ekologickou výrobu teplé vody během celého dne. Vzhledem k integrovanému řešení nemá tepelné čerpadlo žádnou venkovní jednotku, instalují se pouze dvě vzduchová potrubí přes obvodovou stěnu domu. Ventilátor potrubím čerpá venkovní vzduch, ze kterého si tepelné čerpadlo odebírá energii a ukládá ji v zásobníku o objemu 250 litrů vody.

VOLTA

Díky zcela nově vyvinuté elektronice nabízí Jablotron v elektrokotli Volta skutečně plynulou regulaci dodaného tepla. Kotel Volta může trvale dodávat i velmi malé množství tepla, aniž by se musel odpínat (cyklovat). Topná soustava tak může dodávat přesně tolik energie, kolik dům zrovna potřebuje, což výrazně zvyšuje Vaši tepelnou pohodu v domácnosti. Volta

COOLBREEZE

Modul CoolBreeze se skládá z tepelného čerpadla s výměníkem umístěným v systému vzduchotechniky. Zajišťuje ohřátí nebo ochlazení čerstvě přiváděného vzduchu. V nízkoenergetických domech dokáže úplně nahradit potřebu klimatizace. V reverzním chodu dokáže pokrýt až 90 % potřeby tepla nízkoenergetického domu. Je tedy i velmi efektivním způsobem vytápění, zejména v kombinaci s doplňkovým elektrickým sálavým topením.

VARIOBREEZE

Větrání je směřováno tam, kde je potřeba. Díky zónové regulaci VarioBreeze™ zajistíme větrání v požadované intenzitě, a to dokonce i se zařízením o menším nominálním výkonu. Rekuperační jednotka pracuje delší dobu v minimálním výkonu. Její parametry, jako účinnost, celková spotřeba a hlučnost, jsou po většinu doby provozu optimalizovány.

Napište nám